„Aasta kindlustustegu 2011“ valitud

Aprillis valis Eesti Kindlustusmaaklerite Liit „Aasta kindlustusteo 2011“, milleks osutus kindlustusseltside poolne kindlustustoodete katte laiendamine, ilma olulise kindlustusmakse tõusuta.

Eelmise aasta jooksul muutsid paljud seltsid kodu- ja reisikindlustuses kindlustuskaitset laiemaks, samas kindlustusmakset eriliselt tõstmata. Loodi ka palju erinevaid lisavõimalusi, millega saab oma kindlustuskaitset laiendada.

Eesti Kindlustusmaaklerite Liit valis „Aasta kindlustustegu 2011“ kuue erineva sündmuse hulgast. Teiseks jäi antud valimistel SEB Panga ja RSA Kindlustuse vahelise koostöö algus ja kolmandaks kindlustusseltside juhtide vahetus.

Eesti Kindlustusmaaklerite Liit on Eestis tegutsevate kindlustustusmaaklerite vabatahtlik ühendus, kuhu kuuluvad Eesti juhtivad kindlustusmaaklerid.

„Aasta kindlustustegu 2011“ tiitel antakse Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu poolt sündmusele, mis EKML-i hinnangul omas aasta jooksul kindlustusturul aset leidnud sündmustest kõige suuremat mõju kindlustusturule. Antud tiitlit võib kanda nii negatiivne kui ka positiivne sündmus.