Meie veebileht kasutab küpsiseid (inglise keeles ‘”cookie”’). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk Teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab Teie arvutis olevasse küpsiste faili. Küpsised võimaldavad EKML veebilehel pakkuda Teile paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne.

Kui jätkate EKML veebilehe kasutamist, nõustute ühtlasi küpsiste kasutamisega.

Kui Te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Teie arvutisse, siis võite need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvesta ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid korralikult toimida.

Mida küpsised EKML veebilehel teevad?

Küpsised saavad Teie andmed meelde jätta – nt Teie kontaktandmed. See muudab paljud toimingud (nt oma andmete sisestamise) lihtsamaks.

Küpsised saavad koguda anonüümset kasutajateavet – nt meie kalkulaatorite kasutavate kasutajate hulka. Selle teabe abil täiustame pidevalt EKML veebilehe kasutuskogemust.

Küpsised saavad meelde jätta, et vaatasite EKML veebilehte. Võrgureklaamijad saavad selle teave abil Teile reklaamteateid edasta – nt kuvatakse Teile kolmandate isikute saidil olev reklaam, milles näete EKML pakkumist.

EKML veebilehel kasutatavad küpsised

Väga vajalikud küpsised

Neil küpsistel on oluline roll meie saidi töös. Näiteks kuuluvad siia küpsised, mille abil saate liikuda õigetele lehtedele, kui teeme veebisaidi töös uuendusi.

Talitlusküpsised

Need küpsised koguvad teavet, kuidas külastajad saiti kasutavad. Nii saame teada, kui on ilmnenud mõni viga, ning saame ka uusi funktsioone katsetada. Me ei kogu otsest kasutajat tuvastavat teavet, vaid koond- ja anonüümseid andmeid. Kasutame seda teavet ainult veebisaidi töö täiustamiseks.

Funktsionaalsed küpsised

Nende küpsiste abil saab saiti isikupärastada, et täiustada teie kasutuskogemust, nt jätavad küpsised meelde teie eelistused, tuvastavad, kas teenust on teile juba pakutud või talletavad keerulisemaid otsuseid.